Anunt Angajari

Fumezi.com – lider pe piata de tigari electronice si produse pentru fumatori, angajeaza in vederea extinderii activitatii, Manager Magazin/Consultant Vanzari pentru punctele de lucru situate in Bacau si Iasi

Candidatul ideal:

  • sa initiati cu usurinta interactiuni cu persoane noi
  • sa fiti orientat catre rezultate , cu capacitate de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe
  • aspect ingrijit, limbaj civilizat, rabdare si bun simt
  • capacitate de a invata permanent lucruri noi

Responsabilitati:

  • administrarea magazinului
  • vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate
  • mentinerea relatiei cu clientii existent si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare
  • atragerea de noi clienti

Oferim:

  • pregatire de specialitate in domeniul tigarilor electronice si a produselor pentru fumatori
  • pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonusuri in functie de performante
  • bonusuri din concursuri
  • suport permanent din partea echipei pentru identificarea si rezolvarea problemelor care pot aparea in desfasurarea activitatii

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra, ne puteti trimite un CV detaliat printr-un email la adresa grande.player@yahoo.ro